Resultater

Resultater 2016
Lørdag 13. august
 
 

Kamp 

Dato 

Tid 

Kl 

Gr 

Hjemme-lag 

 

Borte-lag 

Bane 

Res

44

13.08.2016

11:20

A

1

Eidsvold Turn  Blå

-

Furuset

8

6-0

45

13.08.2016

11:20

A

1

Nesøya 04

-

Snertingdal IF

9

1-0

62

13.08.2016

12:30

A

1

Eidsvold Turn  Blå

-

Nesøya 04

8

9-0

63

13.08.2016

12:30

A

1

Snertingdal IF

-

Furuset

9

3-2

80

13.08.2016

13:40

A

1

Snertingdal IF

-

Eidsvold Turn  Blå

8

0-5

81

13.08.2016

13:40

A

1

Furuset

-

Nesøya 04

9

1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

13.08.2016

09:35

A

2

EIF 

-

Feiring GJ13

8

2-1

18

13.08.2016

09:35

A

2

Grüner 2

-

Skarnes/Disenå/Fjelltun/Slåstad 

9

2-1

35

13.08.2016

10:45

A

2

EIF 

-

Grüner 2

8

5-4

36

13.08.2016

10:45

A

2

Feiring GJ13

-

Søndre Land 

9

0-4

53

13.08.2016

11:55

A

2

Søndre Land 

-

EIF 

8

1-0

54

13.08.2016

11:55

A

2

Skarnes/Disenå/Fjelltun/Slåstad 

-

Feiring GJ13

9

0-5

71

13.08.2016

13:05

A

2

Skarnes/Disenå/Fjelltun/Slåstad 

-

EIF 

8

1-6

72

13.08.2016

13:05

A

2

Grüner 2

-

Søndre Land 

9

1-2

89

13.08.2016

14:15

A

2

Feiring GJ13

-

Grüner 2

8

4-0

90

13.08.2016

14:15

A

2

Skarnes/Disenå/Fjelltun/Slåstad 

-

Søndre Land 

9

0-11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

107

13.08.2016

15:25

Semi 1

Eidsvold Turn Blå

-

EIF

8

3-1

108

13.08.2016

15:25

Semi 2

Søndre Land

-

Nesøya 04

9

2-0

 

13.08.2016

 

 

 

 

 

 

 

125

13.08.2016

16:35

FINALE

Eidsvold Turn Blå

-

Søndre Land

8

1-0

 
 
 

Resultater fra 2015
Resultater fra lørdag 15.august
 
Klasse A, Gutter 13 år
 
 Kamp 
Tid 
Kl 
Gr 
Bane 
Hjemme-lag 
 
Borte-lag 
Res
26
10:10
A
1
8
Holmlia 2
-
Vålerenga G2002-5 Bredde
0-4
27
10:10
A
1
9
Eidsvold Turn Fotball
-
Sagene G 2002
1-1
51
11:55
A
1
6
Vålerenga G2002-5 Bredde
-
Sagene G 2002
1-1
52
11:55
A
1
7
Holmlia 2
-
Eidsvold Turn Fotball
0-1
71
13:05
A
1
8
Vålerenga G2002-5 Bredde
-
Eidsvold Turn Fotball
3-1
72
13:05
A
1
9
Sagene G 2002
-
Holmlia 2
2-2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kamp 
Tid 
Kl 
Gr 
Bane 
Hjemme-lag 
 
Borte-lag 
Res
33
10:45
A
2
6
Grorud 02
-
Korsvoll 1
1-2
34
10:45
A
2
7
Holmlia 1 
-
EIF Team Asbjørn
7-0
53
11:55
A
2
8
Grorud 02
-
Holmlia 1 
6-2
54
11:55
A
2
9
EIF Team Asbjørn
-
Korsvoll 1
0-11
78
13:40
A
2
6
EIF Team Asbjørn
-
Grorud 02
0-5
79
13:40
A
2
7
Korsvoll 1
-
Holmlia 1 
3-0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kamp 
Tid 
Kl 
Gr 
Bane 
Hjemme-lag 
 
Borte-lag 
Res
35
10:45
A
3
8
Lørenskog G2002 R2
-
Vålerenga G2002-3 Bredde
0-4
36
10:45
A
3
9
Oppsal G2002 Bredde
-
EIF Team Lars
0-3
60
12:30
A
3
6
Lørenskog G2002 R2
-
Oppsal G2002 Bredde
0-4
61
12:30
A
3
7
EIF Team Lars
-
Vålerenga G2002-3 Bredde
7-1
80
13:40
A
3
8
EIF Team Lars
-
Lørenskog G2002 R2
7-0
81
13:40
A
3
9
Vålerenga G2002-3 Bredde
-
Oppsal G2002 Bredde
2-1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kamp 
Tid 
Kl 
Gr 
Bane 
Hjemme-lag 
 
Borte-lag 
Res
42
11:20
A
4
6
Lørenskog 5
-
KFUM3
2-2
43
11:20
A
4
7
Vålerenga rekrutt 2002
-
Holter 2 Trukket - Kamp utgår
3-0
62
12:30
A
4
8
Lørenskog 5
-
Vålerenga rekrutt 2002
1-2
63
12:30
A
4
9
Holter 2 Trukket-Kamp utgår
-
KFUM3
0-3
87
14:15
A
4
6
Holter 2 Trukket -Kamp utgår
-
Lørenskog 5
0-3
88
14:15
A
4
7
KFUM3
-
Vålerenga rekrutt 2002
1-2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kamp 
Tid 
Kl 
Gr 
Bane 
Hjemme-lag 
 
Borte-lag 
Res
44
11:20
A
5
8
Grorud gul
-
Vålerenga G2002-4 Bredde
2-1
45
11:20
A
5
9
Ottestad G13
-
Oppsal rekrutt
1-2
69
13:05
A
5
6
Grorud gul
-
Ottestad G13
0-5
70
13:05
A
5
7
Oppsal rekrutt
-
Vålerenga G2002-4 Bredde
0-0
89
14:15
A
5
8
Oppsal rekrutt
-
Grorud gul
4-0
90
14:15
A
5
9
Vålerenga G2002-4 Bredde
-
Ottestad G13
0-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kamp 
Tid 
Kl 
 
Bane 
Hjemme-lag 
 
Borte-lag 
Res
105
15:25
Kvart 1
 
6
Vålerenga 5 Bredde
-
Grorud 02
0-3
106
15:25
Kvart 2
 
7
Korsvoll 1
-
Ottestad
3-2 e.str
107
15:25
Kvart 3
 
8
EIF Team Lars
-
Vålerenga 3 bredde
6-0
108
15:25
Kvart 4
 
9
Vålerenga Rekrutt
-
Oppsal Rekrutt
5-2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
125
16:35
Semi 1
 
8
Grorud 02
-
Korsvoll 1
2-1
126
16:35
Semi 2
 
9
EIF Team Lars
-
Vålerenga Rekrutt
2-3, eeo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
143
17:45
Finale
 
8
Grorud 02
-
Vålerenga Rekrutt
2-1
 
 

 

Resultater fra 2014 
 
Resultater fra lørdag 16.august!
 
A - Gutter 13 år

Kamp 

Dato 

Tid 

Kl 

Gr 

Hjemme-lag 

Borte-lag 

Bane

Resultat

6

16.08.2014

11:20

A

1

KIL Hvit

Eidsvold Turn Hvit

7

0 - 0

1

16.08.2014

11:20

A

1

Eidsvold Turn Gul

Skjetten Løver 02

6

1 - 2

2

16.08.2014

12:30

A

1

Eidsvold Turn Hvit

Eidsvold Turn Gul

6

0 - 6

5

16.08.2014

12:30

A

1

Skjetten Løver 02

KIL Hvit

7

5 - 1

3

16.08.2014

14:15

A

1

Eidsvold Turn Gul

KIL Hvit

8

1 - 7

4

16.08.2014

14:15

A

1

Eidsvold Turn Hvit

Skjetten Løver 02

9

0 - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

16.08.2014

11:20

A

2

Skjetten G01

KIL Rød

8

2 - 6

12

16.08.2014

11:20

A

2

Eidsvold Turn Blå

KIL Blå

9

3 - 3

9

16.08.2014

12:30

A

2

Skjetten G01

Eidsvold Turn Blå

9

4 - 6

10

16.08.2014

12:30

A

2

KIL Blå

KIL Rød

8

3 - 3

11

16.08.2014

14:15

A

2

KIL Rød

Eidsvold Turn Blå

7

4 - 3

8

16.08.2014

14:15

A

2

KIL Blå

Skjetten G01

6

5 - 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

143

16.08.2014

16:00

A

Semi

Skjetten Løver

KIL Blå

5

4 - 2

144

16.08.2014

16:00

A

Semi

KIL Rød

KIL Hvit

4

2 - 3

145

16.08.2014

17:45

A

Finale

Skjetten løver

KIL hvit

5

6 - 1

 
 
H - Jenter 13 år

Kamp 

Dato 

Tid 

Kl 

Gr 

Hjemme-lag 

Borte-lag 

Bane 

Resultat

110

16.08.2014

11:55

H

1

Skjetten Grønn

Skjetten Sort

9

0 - 0

113

16.08.2014

11:55

H

1

KFUM J01

Eidsvold Turn

8

0 - 4

109

16.08.2014

14:15

H

1

Eidsvold Turn

Skjetten Grønn

4

1 - 1

114

16.08.2014

14:15

H

1

Skjetten Sort

KFUM J01

5

3 - 1

111

16.08.2014

15:25

H

1

Skjetten Grønn

KFUM J01

6

4 - 0

112

16.08.2014

15:25

H

1

Eidsvold Turn

Skjetten Sort

7

0 - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

146

16.08.2014

17:10

H

Finale

Skjetten grønn

Eidsvold Turn

5

1 - 2